Tvorba www stránek – dg studio

Chcete konečně pořádný web? Vyzkoušejte dg studio. Zajistíme Vám kvalitní servis v oblasti: tvorba www stránek, virtuální prohlídky, poskytuje také web na splátky bez navýšení.

Michael Douglas se vypořádává s rakovinou humorem

09. 09. 2010
Herec Michael Douglas (65) řekl, že se snaží uchovat si svůj smysl pro humor, protože mu pomůže v jeho boji s rakovinou. 
Herci diagnostikovali nedávno rakovinu krku a začal podstupovat chemoterapii, o které prohlásil, že je opravdu náročná. 

Douglas si vzal k srdci radu svého otce, aby si udržel smysl pro humor i přes svou diagnózu.  „Kirk by řekl: Synu, musíš vypadat dobře, usmívej se, nikdy nevíš, kdy můžeš dostat rakovinku,“ řekl Douglas. 

Herec svůj optimismus a víru v plné uzdravení navíc vysvětlil tím, že i když je u něj rakovina na stupni číslo čtyři, lékaři mu stále dávají šanci na uzdravení. Je si také vědom toho, že ke své diagnóze si přispěl kouřením a pitím alkoholu.  Herec má před sebou osm týdnů chemoterapie a poté se rozhodne, zda bude muset podstoupit ještě chirurgický zákrok. 

Podle jeho vlastních slov, vypadá stále dobře a nikdy nevypadal lépe. Dokonce ve svém posledním filmovém snímku prý díky němu vypadá dobře a sexy i město New York.


Zdroj: digitalspy.co.uk